W dniu 29 stycznia 2018r. dobyły się we Wrocławiu w Klubie Miraż Bowling Center  V Mistrzostwa DIT w bowlingu, na które zaproszeni zostali wszyscy członkowie Izby. W przemiłej atmosferze prawie trzydziestu zawodników reprezentujących najwyższy poziom umiejętności rzutowych kulami do kręgli, po krótkiej rozgrzewce przystąpiło do rywalizacji o tytuł mistrzowski.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Pani Sylwia Wysocka reprezentująca Biuro BISSOLE, drugie miejsce zajęła Pani Natalia Kała z EURO’90, trzecie z równie dobrym wynikiem przypadło Pani Beacie Starużyk z LIDO.

Panowie w turnieju stanowili mniejszość jednak ich wyniki nie były gorsze od wyników jakie uzyskały panie. Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn zdobył Pan Sylwester z Jagatour, z niewielką stratą do zwycięzcy zakończył zawody na drugiej pozycji Pan Marek Ciechanowski z Euro’90 trzeci był Pan Krzysztof Gimzicki z BOT Skorpion –Alicja Wrona.

Zawody rozegrano w III kategoriach, dwie dotyczyły rywalizacji indywidualnej, trzecia to zmagania drużyn – mieszanych, reprezentujących biura podróży.  W drużynie  najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Biuro Podróży EURO’90, drugie miejsce zajęła drużyna z Biura Podróży LIDO a trzecie mieszany team z Jagatour.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę a zwycięzcom gratulujemy wyników.