Na zaproszenie Hotelu Tumski w dniu 24 lipca 2017 roku na Barce Tumskiej Zarząd DIT spotkał się z byłymi Prezesami DIT – Krzysztofem Nowakiem, Henrykiem Zubrzyckim i Andrzejem Jaworskim oraz Przewodniczącym Komitetu Obchodów XXV-lecia kol. Bronisławem Syposzem.

W czasie spotkania omawiano stan przygotowań do Gali XXV-lecia DIT w dniu 20.10.2017, która odbędzie się Sali Wielkiej Ratusza Wrocławskiego.
Przedstawiono listę osób, które już uzyskały odznaczenia i wyróżnienia od Ministra Sportu i Turystyki, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Izby Turystyki Rzeczypospolitej oraz Dolnośląskie Izby Turystyki. Do osób wyróżnionych wraz zaproszeniem będzie skierowana odpowiednia informacja.
Zaprezentowane zostało okazjonalne wydawnictwo w formie elektronicznej a już na koniec miesiąca będzie zakończony druk naszego Katalogu XXV-lecia DIT.
W czasie spotkania odbyły się rozmowy z Prezesami DIT do filmu, który będzie otwierał nasze uroczystości w dniu Jubileuszu.
Omówiono jak będzie wyglądała oprawa artystyczna w Ratuszu oraz na wieczornym spotkaniu. Dalej trwają prace nad spotkaniem integracyjnym po oficjalnej części.
Zarząd DIT zwraca się do wszystkich członków, którzy zalegają ze składkami o jak najszybsze ich uregulowanie oraz bieżące wpłaty za III kwartał.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”133″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML, np. takich jak:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.