Był rok 1992. Zakładaliśmy naszą Izbę Turystyki. Była też wystawa światowa EXPO’92 Sevilla. Bodaj po raz pierwszy wystawiał się też Wrocław. Nie mogło też nas tam zabraknąć. Postanowiliśmy zorganizować i odbyć wycieczkę do Hiszpanii i Maroka. W tamtych czasach był to nie lada wyczyn. Była to dla nas absolutna egzotyka. Przypomnę tylko, że w wielu krajach europejskich obowiązywały nas wizy. Ale udało się wszystko pozałatwiać i wyruszyliśmy w tę wyprawę dwoma autokarami z setką turystów – istne szaleństwo. W trzy tygodnie odwiedziliśmy te dwa wspaniale kraje. Oczywiście zwiedziliśmy EXPO’92. Jednym z turystów biorących udział w tej niesamowitej wyprawie był Stefan Arczyński.
Znakomity artysta fotografik, który robił oczywiście mnóstwo wspaniałych zdjęć. Ku naszemu zaskoczeniu, po odbytej wyprawie, przyniósł nam do biura album swoich zdjęć w dowód uznania i podziękowania. Dziś tj. 31. lipca 2016 roku Pan Stefan Arczyński kończy STO LAT! Prezentujemy kilka Jego znakomitych zdjęć z tej naszej wspólnej wycieczki.

MISTRZU 200 LAT

Bronisław Syposz

Invalid Displayed Gallery

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML, np. takich jak:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.