Dolnośląska Izba Turystyki wraz z Elektronicznymi Systemami Sprzedaży zorganizowali 2 szkolenia dotyczące samego systemu rezerwacyjnego MerlinX. Oba spotkania odbyły się w Hotelu Mercure Wrocław i pozwoliły uczestnikom przede wszystkim zapoznać się z nowościami, które w ostatnim czasie zostały wprowadzone oraz z takimi, które dopiero są planowane, a jest ich sporo! Uczestnicy zapoznali się również z funkcją koszyka, co mogli poćwiczyć w praktyce na swoich laptopach. Dodatkowo zostały poruszone tematy IBE linków i ofertówek, obsługi nowej listy rezerwacji: filtrowania jej i ustawień. Oba spotkania poprowadziła Joanna Pudło, która dzielnie odpowiadała na wszelkie pytania uczestników i wyjaśniła wszystkie wątpliwości.

Oczywiście są planowane kolejne spotkania szkoleniowe dlatego serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i Facebooka!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML, np. takich jak:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.