Coroczna Konferencja o tematyce bezpiecznych wakacji po raz kolejny okazała się dużym sukcesem! Tym razem na wydarzeniu, które odbyło się 18.05.2017 r. było ponad 50 uczestników. Jak co roku spotkaliśmy się w sali konferencyjnej udostępnionej przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, za co serdecznie dziękujemy!
Całe wydarzenie rozpoczęli: Pan Edward Bieleńko – opiekun Klubu Pilota “południk SILESIA”, następnie Pan Marek Ciechanowski – Prezes Dolnośląskiej Izby Turystki oraz Dyrektor Jarosław Maroszek z Departamentu Zdrowia i Promocji Województwa UMWD i Zastępca Dyrektora Wojciech Bilinśki z Wydziału Sportu, Rekreacji i Turystyki UMWD.
Tak duża ilość prelegentów wzbogaciła wartości merytoryczne konferencji i umożliwiła zdobycie nowej lub poszerzenie aktualnej wiedzy.
Zapraszamy do zapoznania się z całą relacją z wydarzenia w postaci prezentacji, która znajdując się w załączniku poniżej.
Do zobaczenia za rok!

REALACJA Konferencja Bezpieczne Wakacje 2017

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML, np. takich jak:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.