Po raz szósty odbyła się Majówka Turystyczna we Wrocławiu. Tradycyjnie na ul. Świdnickiej i tradycyjnie tydzień po jeleniogórskim TOURTECU.

W dniach 13 i 14 maja pogoda okazała się łaskawa dla naszych wystawców, którzy prezentowali letnią ofertę w 19 domkach wystawienniczych. Jak co roku były konkursy z wiedzy o Dolnym Śląsku i sprawnościowe. Była też loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabrakło występów w wykonaniu zespołów KALINA i MAŁA KALINA. Gośćmi spoza Dolnego Śląska było Województwo Zachodniopomorskie i Kraina Domków na Drzewach z Niemiec.  Nasza impreza odbyła się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Prezydenta Wrocławia. Poważną pomocą w organizacji Majówki była dotacja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w wysokości 8000 zł. Odbyło się również tradycyjne spotkanie wystawców w restauracji Galicja, przy muzyce i grillu.

Pozostaje  mieć nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większej ilości, przy równie pięknej pogodzie, a przede wszystkim przy dużej liczbie turystów.

Invalid Displayed Gallery

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML, np. takich jak:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.