Zapraszamy Państwa serdecznie do uczestnictwa w naszej bezpłatnej 1-dniowej wycieczce Wałbrzyskie Zakamarki. W dniu 27.10.2019 r. (niedziela) zabierzemy Państwa w podróż do Zamku Grodno oraz położonych nieopodal Sztolni Walimskich czy Jeziora Bystrzyckiego. Czeka nas dzień pełen wrażeń :)

Serdecznie zapraszamy!

PROGRAM

 

Ramowy program wyjazdu:

  • Godz. 7:45 – zbiórka uczestników, ul. Petrusewicza/ul. Ślężna (koło sklepu Kaufland)
  • Godz. 8:00 – wyjazd

Program zwiedzania:
Jezioro Bystrzyckie – jezioro zaporowe powstałe na początku XX wieku w wyniku wybudowania zapory wodnej na rzece Bystrzycy Kamiennej. Zapora ma 44 m wysokości, a sam zbiornik wodny ok. 3,2 km długości i 300-480 m szerokości. Po obejrzeniu zapory przejdziemy wzdłuż jeziora do nowoczesnej, otwartej niedawno kładki pieszej, aby po jej pokonaniu udać się na Górę Choina do zamku Grodno.
Zamek Grodno – średniowieczny zamek w tzw. trwałej ruinie, gdzie zobaczymy zachowane komnaty, studnię, dziedzińce, salę tortur oraz szkielet księżniczki Małgorzaty, dawnej mieszkanki zamku.
Sztolnie Walimskie – podziemna trasa turystyczna w kompleksie “Rzeczka” jest pozostałością po jednym z najbardziej tajemniczych przedsięwzięć górniczych i budowlanych, prowadzonych w czasie II wojny światowej przez III Rzeszę w Górach Sowich. Zwiedzanie podziemi trwa ok. 1 godziny.
Powrót do Wrocławia ok.  godz. 22:00

Ostateczną kolejność zwiedzania ustala pilot.

Pobierz program

 

ŚWIADCZENIA DLA UCZESTNIKÓW WYJAZDU

 

  • przejazdy autokarem,
  • obsługa trasy przez pilota-przewodnika,
  • ubezpieczenie NNW,
  • bilety wstępów,
  • obiad,
  • kolacja,
  • warsztaty integracyjne.

Zachęcamy uczestników do robienia zdjęć, gdyż jako podsumowanie cyklu wycieczek Wałbrzyskie Zakamarki zostaną zorganizowane dwie wystawy fotograficzne (szczegóły podamy w trakcie wyjazdów).

Uprzejmie Państwa prosimy, aby w razie rezygnacji przesłać jak najszybciej taką informację na adres:

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

LISTA REZERWOWA

 

Rejestracja zakończona. Brak wolnych miejsc.

 

Informujemy, że w czasie trwania 1-dniowej wycieczki Wałbrzyskie Zakamarki będą wykonywane zdjęcia grupowe przez fotografa na potrzeby promocji wydarzenia i przygotowania sprawozdania dla UMWD (m.in. na wystawy fotograficzne, które odbędą się po zakończeniu wszystkich wycieczek). Upowszechnianie wizerunku jest zgodne z art. 81 ust. 2 pkt. 2 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami oraz Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000).